Logo

Patron Raporu Raportör
 


LOGO, Türkiye'nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşudur. 1984 yılında kişisel bilgisayarlar için mühendislik yazılımları geliştirmek üzere iş dünyasına atılan LOGO, bugün, bilişim teknolojilerine odaklı bir yüksek teknoloji grubu haline gelmiştir.

LOGO, kurulduğu günden bu yana sektöründe çözümlere, hizmetlere, iş süreçlerine getirdiği inovasyonlarla Türk Yazılım Sektörünün sürükleyici, yenilikçi lideri olmuştur. 2000 yılında halka açılan LOGO, Türkiye’nin halka açılan ilk bilişim şirketidir. 170.000 firmada 1.300.000' in üzerindeki kullanıcısı ile iş uygulamaları alanında başta Türkiye olmak üzere dünya çapında söz sahibidir.

LOGO Yazılım bünyesinde; perakende ve proje alanında öncü şirketlerden Coretech, uygulama yazılımlarının lider markası Netsis Yazılım, iş zekası alanında önemli çalışmalara sahip Logo BI firması ve e-ticaret ve e-fatura entegrasyon hizmetleri sunan “LOGO Elektronik Ticaret Hizmetleri” (e-LOGO) de yer alıyor.


Dizayn Yazılım 
2005 yılından itibaren bilişim sektöründe hizmet vermekte olan Dizayn Yazılım "Müşteri ihtiyaçlarına Profesyonel Çözüm Sunma" anlayışını kendisine ilke edinmiş olup, çalışma prensiplerini bu doğrultuda belirlemiştir. Bu noktadan hareketle müşterilerinin ihtiyaçlarını sorunsuz ve ekonomik bir biçimde karşılayacak yazılım ve hizmetleri sunmak üzere ürün portföyünü geliştirmiştir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gerekli bilgi birikimine sahip olan uzman personeli yeni teknolojileri sürekli takip ederek, gerekli eğitimlerle bilgilerini güçlendirerek, kendilerini yenilemektedir.​

Dizayn Yazılım  Web Raporlamaları , Mağazacılık , Depo Çözümleri , Web Sipariş , Patron Raporlamaları,  E-Ticaret, Saha Satış gibi yazılımlara imza atmış, aynı zaman da Logo İş ortağıdır.

Dizayn Yazılım Kurulduğu günden itibaren LOGO Çözüm Ortağı olarak devam etmektedir.Çözüm Ortağı olarak Tiger programı sektöre göre yeniden uyarlamaktadır. Logodaki diğer yetkileri ise ;
(Tiger Premier, J-guar İş Ortağı,GO Elite,Windows Çözüm Ortağı) Kendi Yazdığı ve Logo Ürünlerinin (Start, Go Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise Bordro,  J-guar ve Modülerin) programlarını satış,destek danışmanlık hizmeti vermektedir. Dizayn yazılım kuruluşundan itibaren muhasebe programları üzerinde uzman bir kadroyla beraber  bir çok projede  yer almıştır. Dizayn yazılım muhasebe programlarına danışmanlık hizmeti verirken çözüm odaklı çalışmayı tercih etmiş.

 

cozumortagi.jpg
05.png
yetkiliegitimmerkezi.png
Tiger_YM_Premier.jpg

                       
​​
© 2017 Dizayn Grup Tüm Hakları Saklıdır.