LOGO TIGER HR

Patron Raporu Raportör
 
Logo Tiger HR ile artık süreçler online platforma taşınıyor...

Logo Tiger HR, küçük ölçekten büyük ölçeğe kadar bir çok kurum ve sektörün iş ihtiyacına cevap veriyor. Tiger HR ile artık tüm süreçler online platforma taşınıyor. Böylelikle Tiger HR, internet/intranet üzerinden yüksek performanla kullanılabilen interaktif uygulamaları, hızlı ve kullanıcı dotu arayüzü ile işlerin eş zamanlı olarak sisteme girilmesini olanaklı kılarak etkin zaman yönetimi sağlıyor.
 
Modüler yapı sayesinde, sadece gerekli olan modüller kullanılabiliyor...

Temel modülü Özlüm Yönetimi olan üründe; kullanıcılar, Özlük Yönetimi haricindeki modüllerden dilediklerine, firmalarının ihtiyacına göre, sahip olabiliyor. Bordro hesaplamaları haricinde İnsan Kaynakları departmanının ihtiyaç duyacağı temel fonksiyonlara çözüm sağlayan Tiger HR, Logo Bordro Plus ile belirli noktalarda entegrasyon sağlar.
 
İş başvuru portalları ile olan entegrasyonlar sayesinde İnsan Kaynakları trendleri yakından takip ediliyor...

Popüler iş başvuru portallarıyla entegrasyon imkanı sunan Tiger HR ile, adayların en güncel profillerine kolayca erişilebiliyor. Ayrıca Tiger HR'ın, Çalışan Portalı ve İşe Alım Portalı modülleri sayesinde hem adaylar hem de mevcut çalışanlar ile iletişim artırılarak daha interaktif süreçler sağlanabiliyor.
 

                       
​​
© 2017 Dizayn Grup Tüm Hakları Saklıdır.