LOGO TIGER 3

Logo’nun 3 Serisi ERP Uygulamaları İle Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi
 Logo'nun yepyeni özellikler ve ara yüzlerle zenginleştirdiği 3 Serisi ERP Uygulamaları kullanıma sunuluyor. Şimdi ERP uygulamaları, kişiselleştirilebilen ara yüzleri ve app in app teknolojisi ile çok daha hızlı, çok daha esnek... Eklenen özellikler arasında yer alan masaüstü tasarımı, kullanıcılara erişim ağacında kaybolmadan en sık kullandıkları işlemlere kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlıyor. Kullanıcı rolüne göre gelen ön değer masaüstlerinin yanı sıra, kullanıcılar kendileri için yeni masaüstü ekleyip, fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabiliyor.

Logo ERP Uygulamaları, app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarını büyütecek ve geliştirecek yeni özelliklerin de tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlıyor. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar zaman ve mekan bağımsız olarak istedikleri bilgilere anında ulaşıyor.

Logo'nun 3 Serisi ERP Uygulamaları ile beraberinde gelen app'ler ve widget'lar dışında, Logo İş Ortakları'nın oluşturduğu uygulamalar Logo Store'dan kullanıcılara sunuluyor.


3 Serisinin Yeni Özellikleri
·         Göz yormayan estetik tasarım 
·         Kişiselleştirebilir arayüzler 
·         Mobilite
·         Kolay kullanım
·         App in app teknolojisi 
·         Hızlı adaptasyon
·         Ürün içi arama motoru 
·         Widget'lar
·         Logo ürün ailesiyle entegrasyon

3 Serisi Logo ERP Ürünlerine Geçişte Büyük Avantaj
Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise ürünleri 14 Mart 2016 tarihi itibari ile sahşa sunulacaktır.
Güncel LEM sahibi Tiger Plus kullanıcıları Tiger 3'e, Tiger Enterprise kullanıcıları Tiger 3 Enterprise'a 31 Ağustos 2016 tarihine kadar ücretsiz olarak geçiş yapabilirler. 

Bu tarihten sonra, güncel LEM sahibi kullanıcılar ellerinde bulunan lisansların güncel LEM bedelinin %40'ını ödeyerek geçiş yapabilirler. LEM sahibi olmayan kullanıcılar ise, geçiş yapmak için önce LEM güncellemesi yapmalı, ardından ellerinde bulunan lisansların güncel LEM bedelinin %40'ını ödemelidir.
 
 
Tiger Plus ve Tiger Enterprise Ürünleri Sonlanıyor!
Tiger 3 serisinin sunulması ile birlikte, Tiger Plus ve Tiger Enterprise ürünleri 1 Nisan 2016 tarihi itibari ile sonlandırılmaktadır. Bu tarihten itibaren 2 yıl boyunca(1 Nisan 2018 tarihine kadar);
* Hata giderici sürümlere devam edilecek, 
* Teknik destek hizmeti sürecek,
* Sadece modül ve kullanıcı artırım paketi satışı yapılacaktır.
14 Mart 2016 tarihi itibari ile bu ürünlerin yerine konumlandırdığımız ürünler Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise ürünleridir.

 

                       
​​
© 2017 Dizayn Grup Tüm Hakları Saklıdır.