Logo Unity2

Ticarette coğrafi sınırlar ortadan kalktıkça, müşteriler her çeşit ve her fiyatta ürüne rahatlıkla ulaşabiliyor. Ürünler her geçen gün daha yüksek kalite ve performans ile daha düşük fiyata sunuluyor. Şirketlerin bu ortamda varlıklarını sürdürebilmeleri, maliyetler düşürülürken müşteriye sunulan faydanın artırılmasında yatıyor.
Hızla değişim gösteren çetin rekabet koşulları yeni bir yapılanmayı da beraberinde getiriyor. Artan kalite, hızlı teslim süreleri, müşteri odaklılığı, azalan maliyetler, bilgiye hızlı ulaşım için tedarik zincirindeki tüm işletmelerin değişmesi ve senkronize çalışması gerekiyor.
Şirketler,
Pazar koşullarını fırsata dönüştürmek için eldeki kaynaklar en iyi nasıl kullanılır?
Yeni kaynaklar nasıl elde edilir?
Alım ve satış lojistiğinde müşteri ve tedarikçi bağlantıları nasıl daha verimli kurulur?
Planlama ve operasyonlar, değişen talep önceliklerine nasıl esnek cevaplar verebilir?
gibi pek çok soruya cevap arıyor.
Unity alım, üretim ve satış lojistiği özellikleri ve bu temel faaliyetleri destekleyen planlama, finans ve insan kaynakları yönetimiyle şirket içi proseslerin optimizasyonundan öte, tedarikçi ve müşterilerle ilişkilerde de etkinliği artırmayı sağlıyor.
En az girdi ve maliyetle en fazla ekonomik değeri üretmeyi hedefleyen rekabetçi işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı bir iş yönetim sistemi olan Unity, yeni versiyonu Unity2 ile şimdi çok daha kuvvetli. Unity2, kullanıcılarının iş hayatında yepyeni bir dönemin kapılarını açıyor.
Unity2, işletmelerin kaynaklarını çok daha verimli kullanmalarını sağlayacak üç yeni modül sunuyor; Mali Konsolidasyon, Konfigürasyon Yönetimi ve LOGO Connect. Aynı zamanda, Unity2 ile birlikte iş süreçlerinde kullanım ve sisteme yönelik kolaylıklar getirecek; raporlar, kısayollar, filtreleme, önizleme ve görev zamanlayıcı gibi pek çok özellik standart olarak sunuluyor.
Unity2 kullanıcılarına özel sunulan bir yenilik de LOGO Enterprise Membership (LEM). LEM, UNITY2 kullanıcılarının çalışma ortamlarının sağlıklı devam edebilmesi için gerekli temel destek hizmet ve lisans avantajlarını da içeren kapsamlı bir kurumsal üyelik sistemi.

 


Not: LOGO tarafından satışı biten ve güncelleştirme desteği biten programlardır.

                       
​​
© 2017 Dizayn Grup Tüm Hakları Saklıdır.