Go Basic

Patron Raporu Raportör
 
​​GO BASİC
Cari Hesap,Ödeme/Tahsilat,Ödeme Planı( Parçalı Tahsilat ),Stok,Fatura,İrsaliye,Sipariş
Çek/Senet,Kredi Kartı,Banka,Kasa,Maliyetlendirme,Dinamik Birimleme,Eşdeğer Mal Takibi
Döviz Kuru Takibi,Dövizli Hesap Makinesi,GO Std. Raporlama Aracı,Yönetici Konsolu,GO Webmaster ve bu bölümlerin tüm yan ürünleri ,(kullanıcı tanımlı raporlar, aktarımlar)


GO ile KOBİ'ler Farklılaşıyor!
GO, KOBİ'lere farklılaşmaları için GO CRM ile bir ilki daha sunuyor. Web tabanlı CRM ile KOBİ'ler müşterilerini yakından takip edip, satış fırsatları oluşturmanın yolunu buluyorlar. Müşteri yönetiminin büyük önem kazandığı, pazarlama ve satış tekniklerinin daha profesyonelce yürütülmesi sağlanıyor.
Kart Oluşturma Sihirbazı ile malzemeleriniz, müşteri ve tedarikçi kayıtlarınızı istediğiniz özelliklere uygun olarak oluşturabilirsiniz. Sihirbaz size malzeme ve cari hesap için girmeniz gereken temel bilgileri adım adım göstererek hata yapmanızı engeller.
GO ile İşlemler Çok Hızlı


Alternatifli Ana Menü
Go'nun yepyeni ana menüsünden tüm fonksiyonlara erişim, tek ekranda ve çok kolay. Alternatif erişim ağaçlarından dilediğinizle çalışabilirsiniz.

MS Excel ile Veri Alışverişi
GO size MS Excel ile veri alışverişi yapma imkanı sağlar. Örneğin tedarikçiniz MS Excel'de mi gönderiyor? Siz de MS Excel'den GO'ya kolayca aktarın.

Logo GO WEB
GO, KOBİ'leri WEB paltformuna taşıyor. GO kullanıcıları web'den sipariş alıp, cari hesap bilgilerine ulaşarak, İnternet olan her yerden GO raporlarına erişebiliyor.

GO'daki bilgiler ortamdan ve zamandan bağımsız, KOBİ'lerin kullanımına sunuluyor.
Arayüz Uyarlama Herhangi bir programlama dili bilmeden iş yapış şeklinize uyum sağlayan ekranları GO ile kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Kartlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde arama yapabilirsiniz.
 

Verilen hizmet siparişlerinin parçalı faturalanması
Verilen hizmet siparişleri, hizmet faturalarına parçalı olarak aktarılabilir. Hizmet faturalarında, sipariş hareketi aktar ve sipariş fişi aktar seçenekleri ile verilen hizmet siparişleri faturaya aktarılır. Siparişin tümünün faturalanmaması durumunda, faturalanan miktar belirtilir. Kalan sipariş tutarları daha sonra başka hizmet faturalarına aktarılabilir.
 

Fatura satırlarının malzeme grup koduna göre basımında, grup kodu aynı olan malzeme satırlarının birleştirilerek bastırılması
Sipariş, irsaliye ve fatura basımlarında, aynı grup koduna sahip malzemelere ait satırlar birleştirilerek yazdırılırken, malzemelere ait farklı fiyat içeren satırların ne şekilde basılacağı parametreye bağlanmıştır. Bu parametrede yapılacak ayarlama ile malzeme grup koduna göre basımda
• birleştirme yapılmadan fiş/faturada yer alan malzemelere ait farklı fiyatlar ayrı satırlar halinde
• birleştirme yapılarak ortalama fiyat alınarak tek satır halinde
• birleştirme yapılarak ve fiyat bos gösterilerek yazdırılabilir


Not 1: Go Basic ,Lks,Lks2 ,Ticari setin bir üst versiyonudur.

Not 2: LOGO tarafından satışı biten ve güncelleştirme desteği biten programlardır.

                       
​​
© 2017 Dizayn Grup Tüm Hakları Saklıdır.