Logo E Mutabakat

Patron Raporu Raportör
 

Logo E-Mutakabat ile Firmaların, mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat ile cari mutabakatlar kolaylıkla yapılabiliyor ve istenildiğinde tamamlanan mutabakatlara hızlıca erişilebilmesi sağlanıyor. Logo e-Mutabakat ile artık çalıştığınız firmalar ile mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks ile değil elektronik olarak yapabileceksiniz.

Logo e-Mutabakat ile Neler Yapabiliyorsunuz?·         

Excel üzerinden verilerinizi e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarabiliyorsunuz. Üstelik web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizin anında aktarımını gerçekleştirebiliyorsunuz.
·         Mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollayabiliyor; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebiliyorsunuz. Ayrıca, e-postalarına yanıt vermeyen ya da e-posta kullanmayan müşterilerinizin onaylarını da sözlü olarak telefonla alıp, Logo e-Mutabakat portalına manuel olarak girebiliyorsunuz.
·          Mutabakat ile ilgili uyuşmazlıklarınızı, sistem üzerinden online haberleşerek çözüme ulaştırabiliyorsunuz.
·         Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebiliyor, ihtiyaç duyduğunuzda geçmişe dönük olarak da, tamamlanan tüm mutabakatlarınıza ulaşabiliyorsunuz.


Logo E-Mutabakat Avantajları
  • Logo e-Mutabakat ile mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde edebiliyorsunuz.
  • Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabileceğiniz Logo e-Mutabakat Portalı üzerinden mutabakat süreçlerinizi ve hangi aşamada olduklarını kontrol edebiliyorsunuz.
  • BA-BS mutabakatlarınızı, cari ekstre mutabakatlarınızı ve cari bakiye mutabakatlarınızı takip edebiliyorsunuz.
  • Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, Logo e-Mutabakat ile sisteminizle uyumlu olarak çalışabiliyorsunuz.
  • Logo e-Mutabakat sayesinde, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içerisinde karşılaştırabiliyor, aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulabiliyorsunuz

                       
​​
© 2017 Dizayn Grup Tüm Hakları Saklıdır.