e-Ticaret Sistemi


                                                                                    B2B  ​

 Bayi veya Şubelerinin  Siparişte yaşanan sorunların önüne geçmek ve telefon trafiğini en aza indirmek için B2B satın almalıdır.   İnternet üzerinden Online olarak çalışan program Ürün, Ürün Özellikleri , Miktar, fiyat ve geçmiş siparişler gibi bilgileri sunar. Bayilerin sipariş doğru bir şekilde online olarak vermesini sağlar.
 

 
 •                      Ürünlerinizi kendi e-Ticaret sitenizde ve Pazaryerlerin de aynı anda satışa sunun.   İnternetten alışveriş yapan milyonlarca müşteriye ulaşın. Yenilenmiş ara yüzü ile kullanıcı dostu altyapıya sahip yönetim paneli sayesinde e-ticaret sitenizi ve Pazaryerlerini yönetmek çok kolay. Tüm pazaryeri mağazalarınızı ve sitenizi tek panelden yönetebilirsiniz. İşinizi büyütüp satışlarınızı maksimize etmeniz için ihtiyacınız olan gelişmiş e-ticaret paketlerimizi inceleyin.

                                                                                     Hangi Ürüne İhtiyacınız Var.  ​

  B2B ; Bayi veya Şubelerinin  Siparişte yaşanan sorunların önüne geçmek ve telefon trafiğini en aza indirmek için B2B satın almalıdır.   İnternet üzerinden Online olarak çalışan program Ürün, Ürün Özellikleri , Miktar, fiyat ve geçmiş siparişler gibi bilgileri sunar. Bayilerin sipariş doğru bir şekilde online olarak vermesini sağlar.
   
  B2C ;Tükeciye ( Bireysel Müşteriye ) Satış yapmak isterse B2C satın almalıdır.

  Online E-Tahsilat Sistemi;Bayilere Kredi Kartının sunduğu avantajlardan yararlandırmak için Online E-Tahsilat Sistemi  satın almalıdır.Bayiler Müşterilere taksit gibi avantajlar sunarak hem satış rakamlarının artmasını sağlar aynı anda bayinin kendi borcunu ödemiş olur. 

  Pazar Yeri Yönetimi; N11, HepsiBurada,Gittigidiyor,Trendyol,ÇiçekSepeti alışveriş yerlerinde  ürün satmak isterlerse Pazar Yeri Yönetimi satın almalıdır.   


   
B2B e-Ticaret  Sistem      ( Bayi Sipariş )


B2B, İngilizcesi “Business to Business” ın baş harflerini ifade ediyor. B2B nedir diye özetlediğimizde, kısaca bir firmadan diğer bir firmaya yapılan e-ticaret iş modeli

Toptancı-perakendeci iş modeli veya Üretici-Bayi iş modeli  
 

                       
​​
© 2017 Dizayn Grup Tüm Hakları Saklıdır.